Visais metų laikais mūsų klientai teiraujasi dėl kokybiškiausių ir patvariausių medžiagų lauko ir vidaus reklamoms. Todėl džiaugiamės galėdami pasiūlyti naują produkciją savo produktų asortimente – tai PVC putų plokštės iš gamintojo ONGROPACK.

Kas naujo?

Neseniai pas mus atkeliavusios PVC plokštės – aukštos kokybės medžiaga, leidžianti sukurti originalias ir įvairių formų reklamas. Tai ypač dažnas pasirinkimas lauko reklamos elementams, kurie turi būti atsparūs aplinkos veiksniams. Šių putų plokščių išskirtinumas – itin balta spalva, kuri išsilaiko ilgą laiką. Tai reiškia, kad galite pasirūpinti visada švaria išliekančia reklama.

Avisma-Ongropack-pvc-putu-plokstes-naujiena

Tačiau spalva – ne vienintelis ONGROPACK privalumas. Pasaulinėje rinkoje šis gamintojas vertinamas kaip vienas geriausių medžiagų reklamai gamintojas.


  • Lengvai naudojama. Mūsų produktų asortimente rasite ONGROPACK PVC plokštes, kurias gamintojas priskiria „Easy use“ kategorijai. Tai reiškia, kad šios putos dar šiuolaikiškesnės, lengvai pjaunamos ir formuojamos. Su jomis lengvai sukursite net nestandartinių formų reklamas ir jų elementus.
  • Nepralaidi šviesai. Reklamoms su šviesos šaltinis, geriausiai rinktis lengvas ir patogias ONGROPACK PVC plokštes, kurios nepraleidžia saulės spindulių ir dirbtinio apšvietimo. Klientai, ieškantys geriausio sprendimo lauko reklamoms su apšvietimu, turėtų rinktis šias aukštos kokybės PVC putų plokštes, kurios atsparios karščiui.
  • Lengvumo jausmas. Ypač ieškant sprendimų vidaus reklamai, svarbiausias PVC putų privalumas – lengvumas. Iš šios medžiagos pagaminti reklamos elementus lengva pritvirtinti ir pakeisti esant poreikiui.
  • Patogi. Itin dažnai klientai ieško tokių medžiagų reklamos gamybai, kurias būtų lengva pritaikyti iškaboms, tačiau tuo pačiu jas būtų lengva papuošti grafiniais elementais. Tokiems užsakymams puikiai tinka ONGROPACK putų plokštės, nes jos ypač patogios UV spaudos gamybos darbams. Nuo šiol Jūsų reklama gali būti ne tik ryški, patikima, bet ir išraiškinga!

Scroll Up