Sveiki atvykę į mūsų privatumo politikos puslapį

Jūsų privatumas mums yra labai svarbus.

„Avisma, UAB“ randasi:

Avisma, UAB
Vilties g. 11, Kuprioniškės Vilnius
LT-13279 , Lietuva
868559776

Su mūsų politika mes gerbiame ir saugome Jūsų privatumą kol esate mūsų svetainės lankytojas. Ši privatumo politika taikoma https://avisma.lt/ (toliau, „mes“ arba „https://avisma.lt/“). Mes gerbiame jūsų privatumą ir esame įsipareigoję apsaugoti asmeninę identifikuojančią informaciją, kurią galite mums pateikti naudodamiesi svetaine. Mes priėmėme šią privatumo politiką („Privatumo politika“), kad paaiškintume, kokia informacija gali būti renkama mūsų svetainėje, kaip mes naudojame šią informaciją ir kokiomis aplinkybėmis galime atskleisti informaciją trečiosioms šalims. Ši privatumo politika taikoma tik tai informacijai, kurią renkame per svetainę, ir netaikoma informacijos rinkimui iš kitų šaltinių.

Ši privatumo politika kartu su mūsų svetainėje paskelbtomis taisyklėmis ir nuostatomis nustato bendrąsias taisykles ir politiką, reglamentuojančią jūsų naudojimąsi mūsų svetaine. Atsižvelgiant į jūsų veiklą lankantis mūsų svetainėje, gali reikėti sutikti su papildomomis taisyklėmis ir nuostatomis.

 

Svetainės lankytojai

Kaip ir dauguma tinklalapių operatorių, „Avisma“ renka neidentifikuojančią informaciją, tokią, kokią paprastai teikia interneto naršyklės ir serveriai, pvz., Naršyklės tipą, kalbos pasirinkimą, nukreipiančią svetainę ir kiekvieno lankytojo prašymo datą ir laiką. Renkant neidentifikuojančią informaciją, „Avisma“ tikslas yra geriau suprasti, kaip „Avisma“ lankytojai naudojasi jos svetaine. Retkarčiais „Avisma“ gali išleisti neidentifikuojančią informaciją suvestinėje, pvz., Paskelbdama savo tinklalapio naudojimo tendencijų ataskaitą.

„Avisma“ taip pat renka identifikuojančią informaciją, tokią kaip interneto protokolo (IP) adresai prisijungusiems vartotojams ir komentuojantiems https://avisma.lt/ tinklaraščio žinutėse. „Avisma“ atskleidžia prisijungusių vartotojų ir komentatorių IP adresus tik tomis pačiomis aplinkybėmis, kuriomis naudojasi, ir atskleidžia asmenį identifikuojančią informaciją, kaip aprašyta toliau.

 

Asmens tapatybės nustatymo informacijos rinkimas

Kai kurie „Avisma“ svetainės lankytojai pasirenką jos naudojimą tokiu būdu, kad „Avisma“ privalo rinkti asmenį identifikuojančią informaciją. Informacijos, kurią renka „Avisma“, kiekis ir rūšis priklauso nuo sąveikos pobūdžio. Pavyzdžiui, prašome lankytojų, kurie registruojasi tinklaraštyje https://avisma.lt/, pateikti vartotojo vardą ir el. Pašto adresą.

 

Saugumas

Jūsų asmeninės informacijos saugumas mums yra svarbus, tačiau atminkite, kad nė vienas perdavimo internetu ar elektroninio saugojimo būdas yra 100% saugus. Nors mes stengiamės naudoti komerciškai priimtinas priemones jūsų asmeninei informacijai apsaugoti, mes negalime garantuoti visiško jos saugumo.

 

Skelbimai

Mūsų svetainėje rodomus skelbimus vartotojams gali pristatyti reklamos partneriai, kurie jau turi nustatytus slapukus Jūsų įrenginyje. Šie slapukai leidžia skelbimų serveriui atpažinti jūsų kompiuterį kiekvieną kartą, kai jie jums siunčia internetinį skelbimą, kad kauptų informaciją apie jus ar kitus asmenis, kurie naudojasi jūsų kompiuteriu. Ši informacija leidžia skelbimų tinklams, pateikti tikslinę reklamą, kuri, jų manymu, jus domins labiausiai. Ši privatumo politika taikoma „Avisma“ naudojamiems slapukams ir netaikoma jokiems kitiems skelbimams ar slapukams iš kitų tinklalapių.

 

Nuorodos į išorines svetaines

Mūsų tinklalapyje gali būti nuorodų į išorines svetaines. Jei spustelėsite trečiosios šalies nuorodą, būsite nukreipti į tos trečiosios šalies svetainę. Primygtinai rekomenduojame peržiūrėti kiekvienos jūsų lankomos svetainės privatumo politiką ir taisykles bei nuostatas.

Mes nekontroliuojame ir neprisiimame jokios atsakomybės už trečiųjų šalių svetainių, produktų ar paslaugų turinį, privatumo politiką.

 

Https://avisma.lt/ naudoja „Google AdWords“ pakartotinei rinkodarai

Https://avisma.lt/ naudoja pakartotinės rinkodaros paslaugas reklamuodamasis ankstesniems mūsų svetainės lankytojams trečiųjų šalių svetainėse (įskaitant „Google“). Tai gali reikšti, kad mes reklamuojamės ankstesniems lankytojams, kurie lankėsi mūsų puslapyje, neužbaigė kokios užduoties mūsų svetainėje, pavyzdžiui, naudodami kontaktinę formą užklausai atlikti ir t.t. Tai gali būti skelbimas „Google“ paieškos rezultatų puslapyje arba „Google“ vaizdinės reklamos tinklo svetainė. Trečiųjų šalių pardavėjai, įskaitant „Google“, naudoja slapukus, kad pateiktų skelbimus, remiantis kažkieno ankstesniais apsilankymais. Žinoma, visi surinkti duomenys bus naudojami laikantis mūsų pačių privatumo politikos ir „Google“ privatumo politikos.

Galite nustatyti „Google“ reklamavimo nuostatas naudodamiesi „Google“ skelbimų nuostatų puslapiu ir, jei norite, visiškai atsisakyti reklamavimo pagal pomėgius nustatydami slapukų nustatymus arba atsisakyti jų visam laikui naudodami naršyklės papildinį.

 

Suvestinė statistika

„Avisma“ gali rinkti statistinius duomenis apie savo svetainės lankytojų elgesį. „Avisma“ gali šią informaciją pateikti viešai arba pateikti kitiems. Tačiau „Avisma“ neatskleidžia jūsų asmeninės informacijos.

 

Slapukai

Norėdami praturtinti ir patobulinti savo internetinę svetainę, „Avisma“ naudoja „slapukus“, panašias technologijas ir kitų teikiamas paslaugas norėdama parodyti asmeniniams poreikiams pritaikytą turinį, tinkamai reklamuoti ir išsaugoti jūsų nuostatas kompiuteryje.

Slapukas yra informacijos seka, kurią svetainė saugo lankytojo kompiuteryje ir kurią lankytojo naršyklė teikia svetainei kiekvieną kartą lankytojui sugrįžus. „Avisma“ naudoja slapukus, kad padėtų „Avisma“ atpažinti ir sekti lankytojus, jų naudojimąsi https://avisma.lt/ ir jų prieigos prie interneto nuostatas. „Avisma“ lankytojai, kurie nenori, kad jų kompiuteriuose būtų talpinami slapukai, prieš naudodamiesi „Avisma“ svetaine, turėtų nustatyti naršyklę atsisakyti slapukų, atkreipdami dėmesį į tai, kad kai kurios „Avisma“ svetainių funkcijos gali tinkamai neveikti be slapukų pagalbos.

Toliau naršydami mūsų svetainėje nekeisdami slapukų nustatymų, jūs patvirtinate ir sutinkate su „Avisma“ slapukų naudojimu.
Daugiau apie slapukų politiką skaitykite čia.

 

Privatumo politikos pakeitimai

Nors dauguma pakeitimų greičiausiai bus nelabai reikšmingi, „Avisma“ retkarčiais gali pakeisti savo privatumo politiką. „Avisma“ skatina lankytojus dažnai tikrinti šį puslapį, ar nėra jokių privatumo politikos pakeitimų. Jei ir toliau naudositės šia svetaine po bet kokių šios privatumo politikos pakeitimų, tai reiškia, kad sutinkate su tokiu pakeitimu.

 

kontaktinė informacija

Jei turite klausimų apie šią privatumo politiką, susisiekite su mumis el. Paštu or telefonu.