Galime pasiūlyti UV spaudos sprendimus tiek ant kieto, tiek lankstaus paviršiaus. Spausdiname ant medienos, stiklo, plastiko, akrilo, odos, lipdukų, dirbtinio akmens ir kitų paviršių.

UV Spauda

UV Spauda

Spaudos gaminių kokybė ir išskirtinumas priklauso ne tik nuo medžiagų, bet ir nuo gamybos technikos. UV spauda leidžia išbandyti įvairias technikas ir sukurti originalius spaudos gaminius. Darbai ant įvairių paviršių, ornamentų, fotografijų bei teksto perkėlimas, platus spalvų ir šriftų pasirinkimas. Visa tai – UV spaudos stiprybė.

Ši spaudos technologija leidžia ant įvairių paviršių perteikti ryškius, spalvingus, grafiškai išraiškingus atvaizdus, tekstą ir iliustracijas. Tokios spaudos gaminiai – ilgaamžiai ir kokybiški. Su UV spaudos technologija galime įgyvendinti plataus profilio užsakymus ir spaudinius. Todėl tai geriausias pasirinkimas netradiciniams, originaliems projektams. Galime pasiūlyti UV spaudos sprendimus tiek ant kieto, tiek lankstaus paviršiaus. Spausdiname ant medienos, stiklo, plastiko, akrilo, odos, lipdukų, dirbtinio akmens ir kitų paviršių.

Mūsų turima technika leidžia pasiūlyti aukštos charakteristikos UV spaudos gaminius. UV spauda atliekama su šiuolaikiškiausiu „Handtop“ HT3020UV FR8 spausdintuvu. Tai išskirtinis aparatas, leidžiantis projektus įgyvendinti tiksliai ir kiek įmanoma greičiau.

  • Spaudos darbai atliekami ant paviršių, kurių plotis ne didesnis kaip 3.05 m x 2.05 m, o storis iki 100 mm.
  • Užtikriname 1200*1200 DPI raiškios spaudos kokybę
  • Spausdinimo greitis gali siekti 54m²/val.

Visa tai užtikrina aukščiausios kokybės ir tikslumo individualių gamybos projektų įgyvendinimą.

Įrangos galerija

UV spaudos darbai

Kreipkis, mielai atsakysime į visus klausimus