Apie mus

TRUMPAI

Esame koncentruota kokybiškų CNC frezavimo, UV spaudos ir kartono pjaustymo bei bigavimo
paslaugų teikimo įmonė

Mes esame įsikūrę patogioje strateginėje vietoje – erdviame pastate 7-ajame Vilnius-Minskas plento kilometre, kuriame pastatėme modernų verslo centrą. Pagrindinė mūsų veikla yra CNC frezavimo, UV spaudos ir kartono pjaustymo bei bigavimo paslaugos. Išsiskiriame rinkoje tuo, kad į darbus žiūrime rimtai ir atsakingai, o tai galite pamatyti iš to kaip greitai reaguojame į užklausas, paruoštas tvarkingas darbo vietas, kruopštų produktų pakavimą bei patogų privažiavimą net sunkiasvoriui transportui. Rinkoje dirbame jau ilgus metus, todėl esam vertinami kaip patikimi ir garbingi partneriai. Puoselėdami tokius santykius savo klientams siūlome pilną darbų paketą nuo paslaugų iki medžiagų, nes turime ne vieną žaliavų tiekimo partnerį. Kiekvienas Jūsų užsakymas mums svarbus, todėl skiriame daug dėmesio kiekvienam klientui. Žinome, kad patenkintas klientas – geriausias įmonės įvertinimas, todėl siekiame surasti sprendimus net sudėtingiausiuose projektuose.

UAB „Avisma“ įgyvendina projektą „Įmonės gamybinės bazės modernizavimas diegiant technologines ekoinovacijas“

Avisma-cnc-frezavimas-uv-spauda-igyvendintas-projektas

UAB „Avisma“ įgyvendina projektą „Įmonės gamybinės bazės modernizavimas diegiant technologines ekoinovacijas“. Planuojamos diegti technologinės ekoinavacijos įgalins gaminti atnaujintus plastikinius produktus, kurie pasižymės naujomis ekologinio projektavimo savybėmis – produktui pagaminti mažės sunaudojamų žaliavų, elektros energijos, kenksmingų žaliavų kiekis ir kt. Šio projekto dėka bus ne tik atnaujinti produktai, tačiau bus pradėti gaminti nauji gaminiai, tai yra plastikiniai gaminiai iš gamybos procese susidarančių atliekų. Numatomos įdiegti technologinės ekoinovacijos leis prisidėti prie neigiamo klimato kaitos ir šiltnamio efekto pasekmių sumažinimo. Projektas įgyvendinamas pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 03.3.2-LVPA-K-837 „Eco-inovacijos LT+“.

Projekto finansavimas -1.500.000 Eur iš Europos regioninės plėtros fondo.
Projekto įgyvendinimo laikotarpis – nuo  2019 m. rugsėjo 20 d. iki 2021 m. gruodžio 31 d.

CNC Frezavimas

CNC frezavimo paslaugas teikiame naudodami „Mecanumeric Pro 4050” vakuumines frezavimo stakles, kurias turime net trejas. Su šia technika galime greitai ir kokybiškai atlikti įvairius frezavimo darbus ir apdirbti tikrai nemažą kiekį medžiagų. Visos cnc staklės yra pirktos naujos ir atvežtos tiesiai iš gamintojo ir profesionalus inžinierius užtikrina, kad staiga technika nesugestų ir klientai nepatirtų nemalonumų.

UV spauda

Mūsų turima technika leidžia pasiūlyti aukštos charakteristikos UV spaudos gaminius. UV spauda atliekama su šiuolaikiškiausiu „Handtop“ HT3020UV FR8 spausdintuvu. Tai – išskirtinis aparatas, leidžiantis projektus įgyvendinti tiksliai ir kiek įmanoma greičiau. Pagrindinės technikos charakteristikos: spaudos darbai atliekami ant paviršių, kurių plotis ne didesnis kaip 3.05m x 2.05m, o storis iki 100mm. Užtikriname 1200*1200 DPI raiškios spaudos kokybę, o spausdinimo greitis gali siekti 54m²/val.

Kartono pjaustymas ir bigavimas

Tokiems darbams naudojame ESKO Kongsberg įrenginį – pjovimo stalą X44. Su ESKO pjovimo stalu tarptautinėje rinkoje itin plačiai atliekami įvairūs reklamos gaminiai iš kartono. Tai – medžiaga, kuri lengvai pasiduoda darbams su šiuo įrenginiu. Tačiau sąrašas medžiagų, su kuriomis efektyviai dirba ESKO Kongsberg X44 įrenginys, daug platesnis: mediena, putplastis, įvairios plėvelės, organinis stiklas, putų plokštės PVC, dengtos medžiagos, įvairūs plastiko paviršiai.