Kas yra slapukai

Kaip įprasta beveik visos svetainės naudoja slapukus, o slapukai yra nedideli failai, kurie atsisiunčiami į jūsų kompiuterį, kad pagerintų Jūsų patirtį naršant mūsų svetainėje. Šiame puslapyje aprašoma, kokią informaciją jie renkasi, kaip mes ją naudojame ir kodėl kartais tenka saugoti šiuos slapukus. Mes taip pat pasidalinsime, kaip galite užkirsti kelią šiems slapukams, kad jie nebūtų išsaugoti Jūsų kompiuteryje tačiau tai gali pakenkti arba „sulaužyti“ tam tikrus svetainės funkcijos elementus.
Norėdami gauti daugiau informacijos apie slapukus, žr. „Wikipedia“ straipsnį apie HTTP slapukus.

 

Kaip mes naudojame slapukus

Mes naudojame slapukus dėl įvairių priežasčių kurios aprašytos toliau. Dėja, daugeliu atvejų nėra jokių standartinių variantų slapukų išjungimui bei visiškai atsisakyti šių funkcijų ir funkcijų, kurias jie prideda prie šios svetainės. Rekomenduojame palikti visus slapukus, jei nesate tikri, ar jie jums reikalingi, ar ne.

 

Išjungiant slapukus

Galite išjungti slapukus koreguodami naršyklės nustatymus. Žinokite, kad slapukų išjungimas paveiks šios ir daugelio kitų lankomų svetainių funkcionalumą. Išjungus slapukus paprastai taip pat bus išjungtos tam tikros šios svetainės funkcijos. Todėl nerekomenduojame išjungti slapukų. Jei vis dėl to norite išjungti slapukus, pateikiame gida žemiau kaip tai padaryti.

 

Ištrinti slapukus keičiant naršyklės nustatymus

Google Chrome
Mozilla Firefox
Microsoft Internet Explorer
Apple Safari

 

Atsisakyti „Google Analytics“ stebėjimo

Galite atsisakyti „Google Analytics“ stebėjimo, įdiegdami šį naršyklės priedą: Priedas

 

Trečiosios šalies slapukai

Kai kuriais ypatingais atvejais mes taip pat naudojame slapukus, kurie yra iš patikimos trečiosios šalies. Šiame skyriuje pateikiama informacija apie trečiųjų šalių slapukus, su kuriais galite susipažinti šioje svetainėje.

 

Daugiau informacijos

Tikimės, kad sugebėjome tinkamai išsiaiškinti kokius ir kam naudojame slapukus, kaip buvo minėta anksčiau, jei nežinote, ar jums reikia slapukų, ar ne, dažniausiai saugiausia juos tiesiog palikti ir leisti svetainei dirbti pilnu pajėgumu.
Tačiau jei vis dar ieškote daugiau informacijos, susiekite su mumis, o mes pamėginsime atsakyti į Jūsų klausimus.