Apie slapukus kuriuos naudojame

Slapukų politika

Kas yra slapukai

Kaip įprasta beveik visos svetainės naudoja slapukus, o slapukai yra nedideli failai, kurie atsisiunčiami į jūsų kompiuterį, kad pagerintų Jūsų patirtį naršant mūsų svetainėje. Šiame puslapyje aprašoma, kokią informaciją jie renkasi, kaip mes ją naudojame ir kodėl kartais tenka saugoti šiuos slapukus. Mes taip pat pasidalinsime, kaip galite užkirsti kelią šiems slapukams, kad jie nebūtų išsaugoti Jūsų kompiuteryje tačiau tai gali pakenkti arba „sulaužyti“ tam tikrus svetainės funkcijos elementus.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie slapukus, žr. „Wikipedia“ straipsnį apie HTTP slapukus.

Kaip mes naudojame slapukus

Mes naudojame slapukus dėl įvairių priežasčių kurios aprašytos toliau. Dėja, daugeliu atvejų nėra jokių standartinių variantų slapukų išjungimui bei visiškai atsisakyti šių funkcijų ir funkcijų, kurias jie prideda prie šios svetainės. Rekomenduojame palikti visus slapukus, jei nesate tikri, ar jie jums reikalingi, ar ne.

Išjungiant slapukus

Galite išjungti slapukus koreguodami naršyklės nustatymus. Žinokite, kad slapukų išjungimas paveiks šios ir daugelio kitų lankomų svetainių funkcionalumą. Išjungus slapukus paprastai taip pat bus išjungtos tam tikros šios svetainės funkcijos. Todėl nerekomenduojame išjungti slapukų. Jei vis dėl to norite išjungti slapukus, pateikiame gida žemiau kaip tai padaryti.

Ištrinti slapukus keičiant naršyklės nustatymus

Google Chrome
Mozilla Firefox
Microsoft Internet Explorer
Apple Safari

Atsisakyti „Google Analytics“ stebėjimo

Galite atsisakyti „Google Analytics“ stebėjimo, įdiegdami šį naršyklės priedą: Priedas

Naudojami slapukai šioje svetainėje

Jei šioje svetainėje sukursite paskyrą, mes naudosime slapukus registracijos procesui ir bendram administravimui valdyti. Šie slapukai paprastai bus ištrinti, kai jūs atsijungsite, tačiau kai kuriais atvejais jie gali likti ir ilgesniam laikui išsaugant Jūsų nustatymus šioje svetainėje.

Ši svetainė siūlo elektroninę prekybą ir įvairius mokėjimo būdus, o tokiems procesams kai kurie slapukai yra būtini siekiant užtikrinti, kad jūsų užsakymas būtų prisimintas tarp puslapių, kad galėtume tinkamai užbaigti atsiskaitymo procesą.

Tam, kad Jūsų naršymas šioje svetainėje būtų geriausias, mes suteikiame galimybę keisti nustatymus pagal jūsų pageidavimus. Norint prisiminti Jūsų nuostatas, mes turime įrašyti slapukus, kad vėliau svetainė galėtu tuos nustatymus pasiimti iš slapuko ir svetainė veiktu pagal Jūsų pageidavimus.

Trečiosios šalies slapukai

Kai kuriais ypatingais atvejais mes taip pat naudojame slapukus, kurie yra iš patikimos trečiosios šalies. Šiame skyriuje pateikiama informacija apie trečiųjų šalių slapukus, su kuriais galite susipažinti šioje svetainėje.

Ši svetainė naudoja „Google Analytics“, kuri yra viena iš labiausiai paplitusių ir patikimų svetainės analizės įrankių, padedanti mums suprasti, kaip naudojatės svetaine ir kokiais būdais galėtume patobulinti Jūsų naršymą. Šie slapukai gali stebėti tokius dalykus kaip laikas, kurį praleidote svetainėje ir lankomus puslapius, kad galėtume ir toliau kurti įdomų turinį.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Google Analytics“ slapukus, žr. Oficialų „Google Analytics“ puslapį.

Mes taip pat naudojame šioje svetainėje populiariųjų socialinių tinklų papildinius, kurie leidžia jums prisijungti prie savo socialinio tinklo ir dalintis turiniu įvairiais būdais. Tam, kad šios funkcijos bei galimybės būtų suteiktos mes turime svetainėje talpinti „Facebook“, „Linked In“, „Instagram“ ir „Google +“  socialinių tinklų slapukus.

Daugiau informacijos

Tikimės, kad sugebėjome tinkamai išsiaiškinti kokius ir kam naudojame slapukus, kaip buvo minėta anksčiau, jei nežinote, ar jums reikia slapukų, ar ne, dažniausiai saugiausia juos tiesiog palikti ir leisti svetainei dirbti pilnu pajėgumu.

Tačiau jei vis dar ieškote daugiau informacijos, susiekite su mumis, o mes pamėginsime atsakyti į Jūsų klausimus.

Scroll Up