Avisma

Paslaugos

Apie

Paslaugas

Pagrindinė mūsų įmonės veikla – LED technologijos, medžiagų reklamos gamybai tiekimas, cnc frezavimo, plačiaformatės ir uv spaudos projektai. Į kiekvieną užduotį žiūrime kaip į naują iššūkį. Nestokojame kūrybiškumo, todėl kiekvienam klientui galime pasiūlyti jo lūkesčius atitinkančius sprendimus.

Nuolat plečiame savo teikiamų paslaugų spektrą ir tobuliname jų kokybę. Mūsų stiprioji pusė – inovatyvūs sprendimai ir laiku atlikti užsakymai. Mūsų klientams ypač aktualios UV spaudos, CNC frezavimo paslaugos.


Prieš siunčiant savo darbus, nepamirškite pasitikrinti ar Jūsų failai paruošti pagal taisykles kurias galite rasti paspaudus mygtuką apačioje.

CNC frezavimas
tiksliai, greitai, išraiškingai

Greitas ir kokybiškas 2D, 3D frezavimas. Pagal Jūsų pateiktus brėžinius, apdirbame įvairiausias medžiagas: medieną,  plastikus, putplastį, organinį stiklą, reklamines medžiagas ir kt. Tai puikus pasirinkimas originaliems ir tikslumo reikalaujantiems projektams. CNC frezavimas tinka ir mažiems, ir stambiems gaminiams.

CNC frezavimo paslaugas teikiame naudodami „Mecanumeric Pro 4020” vakuumines frezavimo stakles. Tai kokybiško rezultato ir greičio garantija. Su šia technika galime klientams pasiūlyti tikslius spaudos gaminius, tokius kaip reklamines iškabas, tūrines raides, stovus ar kitus reklamai reikalingus gaminius.

 • Organinio stiklo (PMMA)
 • Polivinilchlorido plokštės (PVC)
 • Aliuminio kompozicinės plokštės (AKP)

UV spauda
siekiant tobulybės

Spaudos gaminių kokybė ir išskirtinumas priklauso ne tik nuo medžiagų, bet ir nuo gamybos technikos. UV spauda leidžia išbandyti įvairias technikas ir sukurti originalius spaudos gaminius. Darbai ant įvairių paviršių, ornamentų, fotografijų bei teksto perkėlimas, platus spalvų ir šriftų pasirinkimas. Visa tai – UV spaudos stiprybė.

Ši spaudos technologija leidžia ant įvairių paviršių perteikti ryškius, spalvingus, grafiškai išraiškingus atvaizdus, tekstą ir iliustracijas. Tokios spaudos gaminiai – ilgaamžiai ir kokybiški. Su UV spaudos technologija galime įgyvendinti plataus profilio užsakymus ir spaudinius. Todėl tai geriausias pasirinkimas netradiciniams, originaliems projektams. Galime pasiūlyti UV spaudos sprendimus tiek ant kieto, tiek lankstaus paviršiaus. Spausdiname ant medienos, stiklo, plastiko, akrilo, odos, lipdukų, dirbtinio akmens ir kitų paviršių.

Mūsų turima technika leidžia pasiūlyti aukštos charakteristikos UV spaudos gaminius. UV spauda atliekama su šiuolaikiškiausiu „Handtop“ HT3020UV FR8 spausdintuvu. Tai išskirtinis aparatas, leidžiantis projektus įgyvendinti tiksliai ir kiek įmanoma greičiau.

 • Spaudos darbai atliekami ant paviršių, kurių plotis ne didesnis kaip 3.05 m x 2.05 m, o storis iki 100 mm.
 • Užtikriname 1200*1200 DPI raiškios spaudos kokybę
 • Spausdinimo greitis gali siekti 54m²/val.

Visa tai užtikrina aukščiausios kokybės ir tikslumo individualių gamybos projektų įgyvendinimą.

Apdirbimas po spaudos darbų
Kaip niekada tikslu

Atliekame aukščiausios kokybės medžiagų apdirbimą po spaudos darbų. Įvairiems reklamos elementų gamybos darbams po spaudos naudojame visame pasaulyje vertinamo ESKO Kongsberg įrenginį – pjovimo stalą X44. Tai itin modernus ir universalus įrenginys, leidžiantis įgyvendinti tikslumo reikalaujančius darbus greitai ir kokybiškai.

Šis pjovimo stalas yra itin modernus ir šiuolaikiškas. Daugybė naujų įrankių leidžia užtikrinti lankstų, greitą ir tikslų medžiagų apdirbimą. ESKO Kongsberg X44 pjovimo stalas puikus pagalbininkas prekybos stendų, stovelių, kartoninių pakuočių gamyboje bei kitose užduotyse, kai reikalingas medžiagos pjovimas po spaudos darbų.

Su ESKO Kongsberg X44 pjovimo stalu tarptautinėje rinkoje itin plačiai atliekami įvairūs reklamos gaminiai iš kartono. Tai medžiaga, kuri lengvai pasiduoda darbams su šiuo įrenginiu. Tačiau sąrašas medžiagų, su kuriomis efektyviai dirba ESKO Kongsberg X44 įrenginys, daug platesnis:

 • Mediena
 • Putplastis
 • Įvairios plėvelės
 • Organinis stiklas
 • Putų plokštės PVC
 • Dengtos medžiagos
 • Įvairūs plastiko paviršiai

Plačiaformatė spauda
neišblėstanti klasika

Plačiaformatės spaudos darbai ir reklaminė spauda iki šiol yra viena efektyviausių komunikacijos priemonių. Jau ilgus metus teikiame spaudos ploteriavimo, laminavimo ir fonavimo paslaugas.

Plačiaformatė spauda – geriausias pasirinkimas ieškant sprendimų didelio formato reklamos gaminiams. Mūsų naudojamos technologijos leidžia atlikti neriboto ilgio spaudos darbus ant ruloninių medžiagų iki 1,6 m. pločio.

Tai patikima technologija tiek vidaus, tiek lauko reklamos gamyboje. Dažniausiai plačiaformatė spauda naudojama gaminant plakatus, reklamą ant tentų, mobilius tentus, ištraukiamus plakatus, automobilių, virtinų lipdukams bei kitiems reklamos projektams.

Džiaugiamės, galėdami klientams pasiūlyti plačiaformatės spaudos darbus, gaminamus su modernia technika. Mūsų komanda dirba su „Roland Soljet PRO” spausdintuvu ir laminatoriumi „Mefu”, kurie leidžia klientams pasiūlyti itin platų spaudos darbų asortimentą.

 • Spaudos fonavimas
 • Spaudos ploteriavimas
 • Su laminavimu ir plėvele
 • Su plėvele blizgia/matine
 • Su laminavimu be plėvelės
 • Spauda su laminavimu, plėvele ir ploteriavimu

Formatinis plastikų pjovimas
originalumo išraiška

Įvairioms reklamoms ar kitiems gaminiams gali prireikti skirtingų plastiko formų. Mes pagal pateiktus išmatavimus horizontaliomis ir vertikaliomis formatinio pjaustymo staklėmis galime išpjauti įvairių matmenų plastikus.

Naudojamos vertikaliai ir horizontaliai judančios staklės leidžia pjauti įvairių rūšių plastikus. Pagal Jūsų pateiktą brėžinį greitai ir tiksliai išpjausime net ir nestandartinių išmatavimų gaminius iš bet kurio tipo plastiko.

Šiuolaikinės technologijos leidžia suteikti plastikui tikslumo ir originalumo. Įvairiomis kryptimis pjaunančios staklės padeda įgyvendinti net itin sudėtingus projektus.

Atsisiųskite daugiau informacijos

arba tiesiog susisiekite

Savo katalogus pastoviai atnaujiname naujomis prekėmis

Scroll Up