MECANUMERIC“ yra pramoninių, odontologijos ir mokomųjų staklių gamintoja įsikūrusi pietų Prancūzijoje, Albi mieste. Įmonė Lietuvoje geriausiai žinoma kaip frezavimo staklių gamintoja reklamos industrijoje. „MECANUMERIC“ pasižymi labai aukštos kokybės paslaugomis ir patikimumu. Tai yra vieni iš nedaugelio gamintojų pasaulyje, kurie įvaldė visas technologijas reikalingas dizainui, gamybai, montavimui bei visiškai CNC staklių priežiūrai ir palaikymui. Profesionalios paslaugos išlieka net jei tai būtų nestandartinis, individualus užsakymas ar kitokio pobūdžio kaip darbai su vandens srovėmis, lazerio ar ultragarso staklėmis.

Avisma-tapome-oficialiais-mecanumeric-atstovais-featured

Atstovaudami šią įmonę mes siekiame suteikti žymiai kokybiškesnį ir greitesnį aptarnavimą bei teikti priežiūros paslaugas šiai įrangai. Norime supaprastinti norimų staklių ir kitų produktų įsigijimą, papasakoti viską, ką reikia žinoti prieš perkant ir į ką verta atkreipti dėmesį.

Turime išskirtinę galimybę pademonstruoti kaip dirba šio gamintojo CNC staklės gyvai. Norėdami, kad kiekvienas klientas būtų visiškai tikras savo sprendimu, greitu metu suteiksime galimybe išbandyti dar daugiau šio gamintojo staklių gyvai.

Greitu metu planuojame atidaryti CNC frezavimo staklių mokyklą, kurioje mūsų specialistai galės išmokinti darbo su staklėmis subtilybių, pasidalinti savo patirtimi, akcentuoti svarbiausius aspektus bei išmokinti kaip paruošti failus ir dar daugiau.

Turite klausimų? Susisiekite šiais kontaktais

+37063333382   |   

Scroll Up