Nuo šiol savo klientams galime pasiūlyti aukščiausios kokybės medžiagų apdirbimo paslaugas po spaudos darbų. Tai atlikti mums padės ką tik mus pasiekęs ESKO Kongsberg X linijos pjovimo stalas X44. Tai naujos kartos įrenginys, leidžiantis praplėsti medžiagų apdirbimą paprastai, tiksliai ir itin greitai.

Šią liniją gamintojas sukūrė taip, kad su Kongsberg X pjovimo stalais dirbti būtų lengva ir produktyvu. Įrenginys gali dirbti ištisą parą be sustojimo, todėl tai padidina darbų našumą, leidžia įgyvendinti greitus ir sudėtingus projektus. Didžiausia šio įrenginio stiprybė – universalumas. Kongsberg X44 pjovimo stalas gali dirbti su organiniu stiklu, PVC putų plokštėmis, įvairiomis plėvelėmis, kartonu, kitomis plonomis medžiagomis.

Šis pjovimo stalas yra itin modernus ir šiuolaikiškas. Daugybė naujų įrankių leidžia užtikrinti lankstų, greitą ir tikslų medžiagų apdirbimą. Tai bus puikus pagalbininkas prekybos stendų, stovelių, kartoninių pakuočių gamyboje bei kitose užduotyse, kai reikalingas medžiagos pjovimas po spaudos darbų.

Džiaugiamės, galėdami savo klientams pasiūlyti darbus su šiuo pjovimo stalu, kuris dirba su išmania įranga. Įrenginio kamera pati skanuoją darbo stalą, nustatydama reikalingos apdirbti medžiagos ribas. Taip pasiekiamas didžiausias pjovimo tikslumas.

Šiek tiek charakteristikos:

  • Pjaunamos medžiagos plotis – iki 2270x3575mm
  • Darbo stalas – iki 2210x3200mm
  • Didžiausias pagreitis – 5.4 m/s²
  • Darbo greitis – 50m/min
Avisma-apdirbimas-po-spaudos-darbu-ESKO-kongsberg

Pamirškite apie gamybos broką, vėluojančius užsakymus ir projektus, kuriems įgyvendinti nėra techninių galimybių. Su Kongsberg X44 praplėtėme medžiagos apdirbimo po spaudos darbų ribas. Kviečiame tuo įsitikinti ir mūsų klientus!

Scroll Up