Visiems savo klientams ir partneriams norime pristatyti puikią žinią – nuo šiol teikiame ir UV spaudos paslaugas. Tai technologija, leidžianti įgyvendinti pačius įvairiausius dizainerių, baldų gamintojų ir reklamos pramonės projektus. Mes suteikiame ne tik UV paslaugą, bet ir visas reikalingas medžiagas Jūsų projektui. Sandėlyje visada turime organinio stiklo PMMA, putų plokščių ROSS PVC ir PALRAM PVC, panelių PVC, ir aliuminio kompozito plokščių AKP. Ieškote kokybiškų UV spaudos paslaugų? Kreipkitės jau dabar, o mes pasirūpinsime greitu, kokybišku ir profesionaliu spausdinimu.

Avisma-Paslauga-UV-Spauda-12

UV spauda – tai šiuolaikinis sprendimas Jūsų idėjoms. UV spauda atveria plačias spaudos galimybes. Su UV spaudos technologija galime įgyvendinti plataus profilio užsakymus ir spaudinius. Todėl tai geriausias pasirinkimas netradiciniams, originaliems projektams. Galime pasiūlyti UV spaudos sprendimus tiek ant kieto, tiek lankstaus paviršiaus. Spausdiname ant medienos, stiklo, plastiko, akrilo, odos, lipdukų, dirbtinio akmens ir kitų paviršių.


Kada verta rinktis UV spaudą?

  • Greitis. Šiuolaikinėje visuomenėje tai didžiausias privalumas. Džiaugiamės, galėdami užtikrinti, jog gavę darbinį failą spaudos darbus galime pradėti jau po kelių minučių.
  • Kokybė. UV spaudos išskirtinumas – aukščiausia spaudos gaminių kokybė, tikslios linijos ir atspalviai. Tai pats tiksliausias šių dienų spaudos metodas.
  • Atsparumas. UV spaudos gaminiai ilgai išlieka tinkamos išvaizdos. Jie atsparūs trynimui, mechaniniams pažeidimams ir net aplinkos poveikiui.
  • Universalumas. UV spauda – geriausias sprendimas tiek itin dideliems, tiek mažiems užsakymams. Iš Jūsų darbinio failo galime kokybiškai atspausdinti įvairius gaminius ant Jūsų pageidaujamo paviršiaus.

Šiuolaikiniams projektams – šiuolaikiniai sprendimai

Siekiame, kad užsakymo rezultatas pranoktų mūsų klientų lūkesčius, todėl nuolat atnaujiname savo technikos skyrių. Naujausias mūsų pirkinys – šiuolaikiškas UV spausdintuvas. UV spauda atliekama su šiuolaikiškiausiu „Handtop“ HT3020UV FR8 spausdintuvu. Tai išskirtinis aparatas, leidžiantis projektus įgyvendinti tiksliai ir kiek įmanoma greičiau. Spausdintuvo greitis – 54 kv. m. per valandą. Tai reiškia, jog net ir itin didelius užsakymus galime įgyvendinti laiku ir tinkamai. Šis spausdintuvas užtikrina tikslias ir ryškias linijas, aukščiausios kokybės spalvinę raišką.

UV printerio galerija

Scroll Up