Siekdami atitikti aukščiausius kokybės standartus ir plėsti mūsų klientams teikiamų paslaugų bei produktų sąrašą, savo katalogą papildėme ORACAL plėvelių gaminiais. Tai vienos geriausių plėvelių rinkoje, kurios puikiai pritaikytos ilgalaikiams reklamos projektams tiek lauke, tiek viduje.

ORACAL plėvelės – geriausias pasirinkimas ieškant kokybiškų reklamos sprendimų lauko afišoms, lipdukams, vitrinoms, šviečiančioms lauko reklamoms. Aplinkos poveikiui atsparios medžiagos pasitarnauja gaminant ilgalaikius lipdukus ant transporto priemonių, stiklo, plastiko bei kitų paviršių.


Kodėl verta rinktis ORACAL plėveles?

  • Ilgalaikis sprendimas. Labiausiai ORACAL gaminiai vertinami dėl jų ilgalaikio tarnavimo. Gamintojas savo produkcijai suteikia 3-10 metų garantiją. Tai aiškus pareiškimas, kad gamintojai prioritetą teikia aukštai kokybei ir geriausiam rezultatui.
  • Platus pasirinkimas. ORACAL siūlo skirtingas plėveles, kurias lengva pritaikyti įvairiems projektams. Greitai AVISMA produktų kataloge rasite 5 skirtingas ORACAL plėveles. Tarp jų ir plėvelės lipdukų gamybai, vitražinės, ekonominės ar kitos plėvelės. Kiekviena jų gali būti naudinga įgyvendinant skirtingus projektus. Mūsų konsultantai padės išsirinkti geriausią sprendimą Jūsų idėjai.
  • Spalvų gama. Priklausomai nuo Jums reikalingos plėvelės, mūsų kataloge galite rinktis gaminius iš plataus spalvų pasirinkimo. Gamintojas siūlo plėveles, kurios gali būti nuo 30 iki kone 100 skirtingų atspalvių.
  • Atsparumas. ORACAL gamintojas išsiskiria dėmesiu kokybei. Todėl visos plėvelės yra atsparios aplinkos veiksniams, UV spinduliams, pagamintos iš ilgalaikių klijų ir PVC plastiko.
  • Aukščiausia kokybė. ORACAL – tai pasaulyje pripažintas prekės ženklas, rinkoje vertinamas kaip itin kokybiškas gamintojas. Lietuvoje tai populiariausias spalvotų lauko reklamų gamybos pasirinkimas.

Ieškote geriausio sprendimo savo lauko reklamai? Norite, kad Jūsų reklama būtų matoma ir nereikalautų būti atnaujinama kasmet? Susisiekite su mūsų konsultantais ir mes padėsime išsirinkti labiausiai Jūsų lūkesčius atitinkantį gaminį. Šiuo metu mūsų kataloge jau galite rasti ORACAL 641M ir 641G plėveles.

Scroll Up