Apie Avisma

Apie mus

Nuo LED iki medžiagų reklamos gamybai

Kokybiška ir įsimintina reklama – tai Jūsų verslo vizitinė kortelė. Nesvarbu, tai būtų lauko reklama, šviečianti eilutė ar mažas lankstinukas – kiekviena Jūsų siunčiama žinutė turi būti ryški, profesionali ir kokybiška.

Rinkoje dirbame jau ilgus metus, todėl esam vertinami kaip patikimi tiekėjai ir garbingi partneriai. Kiekvienas Jūsų užsakymas mums svarbus, todėl skiriame daug dėmesio kiekvienam klientui.

Žinome, kad patenkintas klientas – geriausias įmonės įvertinimas, todėl siekiame surasti sprendimus net sudėtingiausiuose projektuose.

Turėdami ilgametę patirtį mes galime drąsiai teigti, kad puikiai išmanome vyraujančias rinkos tendencijas ir savo klientams siūlome ne tik kokybišką aptarnavimo lygį, bet ir pažangiausias apšvietimo technologijas, bei tokių žinomų gamintojų kaip „3M”, „Mean Well”, „Weiss”, „General Electric”, „NC Led”, „GOQ”, „Orafol” produktus. Mes visada pasiruošę išklausyti, padėti ir patarti savo esamiems ir būsimiems klientams.

Mūsų komandoje

Savo srities profesionalai

Mūsų tikslas

Aukščiausia kokybė

Mūsų stiprybė

Greitis ir punktualumas

Mūsų vertybė

Nuolatinis tobulėjimas

Net jei manote, kad Jūsų idėja – per ne lyg sudėtinga, mūsų specialistai ras būdų ją paversti realybe.

Galime suteikti jums CNC frezavimo, formatinio plastikų pjaustymo, plačiaformatės spaudos ir UV spaudos paslaugas.

Pas mus galite įsigyti led modulius, led juostas, maitinimo šaltinius, įvairias medžiagas reklamos gamybai (PMMA, AKP, PVC) bei WEISS klijus.

Savo sritį išmanome

LED moduliai100%
Frezavimas100%
Plastikų pjaustymas95%
Garantija100%
Patenkintas klientas100%

Esi specialistas ir tavo galva pilna idėjų?

Susisiek ir tapk mūsų komandos dalimi

Peržiūrėk mūsų siūlomas darbo pozicijas

Scroll Up